• Detail firmy

MP car v.o.s.

Základní popis

Velkoobchod, maloobchod s výfuky. Montáže a opravy výfukových systémů na všechny druhy vozidel. Prodáváme výfuky na tuzemská a zahraniční vozidla.

Adresa

U Potoka 135/13
747 94 Děhylov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25836803
DIČ:  CZ25836803

Výrobky, činnosti

Prodej výfuků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 057 157
E-mail: info@mpcar.cz
WWW: www.mpcar.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Matěj - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.