• Detail firmy

MOYSES, s.r.o.

Základní popis

Realizace inženýrských sítí, výstavba komunikací, chodníků, sportovních areálů, zámková dlažba, železobetonové základy pro strojní zařízení. Prodej písků a štěrků včetně dovozu, přistavení kontejnerů, čištění příkopů a úklid sněhu pomocí mechanizmů.

Adresa

Dvorská 22/1
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27728722

Výrobky, činnosti

Realizace inženýrských sítí, výstavba komunikací,

chodníků, sportovních areálů, zámková dlažba, železobetonové základy pro strojní zařízení. Prodej písků a štěrků včetně dovozu, přistavení kontejnerů

Kontaktní osoba

Martin Mojžíšek - Jednatel

Mobil: 777 754 969
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.