• Detail firmy

MoveLimits, s.r.o.

Základní popis

Jsme česká softwarová firma, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a podporu cloudových řešení na platformě Microsoftu.

Adresa

Křížová 2598/4
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02655209

Výrobky, činnosti

Office 365

Office 365 poskytuje známé kancelářské nástroje pro efektivnější komunikaci a spolupráci prostřednictvím cloudového řešení. Uživatelé mohou snadno sdílet dokumenty, kalendáře, spolupracovat díky přístupu k e-mailu a pořádat online konference.

Kontaktní údaje

E-mail: info@movelimits.com
WWW: www.movelimits.com

Kontaktní osoba

Petr Šafář

Mobil: +420 211 153 270
E-mail: info@movelimits.com

Petr Bernat - Jednatel

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.