• Detail firmy

MOTVOZ CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej silážní,mulčovací,krycí,ochranné FOLIE a SÍTĚ;SÍŤOVINA na balení slámy a sena TAMA;LANA přírodní,PA,PP;motouzy;špagáty;jutová příze,rašlové a PP,PE pytle,velkoobjemové vaky,regranulát LDPE;folie,sáčky a tašky z PP,PE,HDPE,LDPE,BOPP

Adresa

Na Klinkách 414
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29249724
DIČ:  CZ29249724

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej :

silážní,mulčovací,krycí,ochranné FOLIE a SÍTĚ;SÍŤOVINA na balení slámy a sena TAMA;LANA přírodní,PA,PP;motouzy;špagáty;jutová příze,rašlové a PP,PE

Kontaktní údaje

E-mail: roman.drapela@motvoz.cz
WWW: www.motvoz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Drápela - Jednatel

Mobil: +420 604 593 053
E-mail: roman.drapela@motvoz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTEX COMPANY

Zabýváme se prodejem lakýrnického materiálu. Nabízíme barvy, laky, tmely, plniče, základy, pásky, spreje či materiál pro maskování, broušení a leštění. Provozujeme second hand s kvalitním textilem z Anglie.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

SONEKA s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na kompletace a balení výrobků. Provádíme především ruční kompletace drobných výrobků, které nelze kompletovat strojově a zavařování balených dílců do ochranné fólie. Provozujeme rovněž krejčovské dílny - šijeme na zakázku pracovní a sportovní oděvy.