• Detail firmy

MOTOWINGS - Norbert Dragoun

Základní popis

Obchod s motocyklovým vybavením a příslušenstvím. Také produkty pro automobily a veškeré další produkty v těchto odvětvích.

Adresa

Strašice 491
338 45 Strašice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72282371
DIČ:  CZ7282371
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Auto - moto příslušenství

- nářadí, helmy, motooblečení, kombinézy, boty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 175 099
E-mail: dragoun@motowings.cz
WWW: www.motowings.cz

Kontaktní osoba

Norbert Dragoun

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.