• Detail firmy

MOTORQUE PRAHA s. r.o.

Základní popis

Zabýváme se třemi segmenty trhu - ovládáním a automatizací armatur a servopohony, lineárními pohony a šroubovými zvedáky a dálkovou signalizací polohy. Naší doménou jsou dodávky na zakázku a speciální výroba dle specifických požadavků zákazníka.

Adresa

Laudova 1018/5
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25615688
DIČ:  CZ25615688
Rok založení:  1997
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Servopohony pro armatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 301 590
Mobil: +420 603 230 131
Fax: +420 235 300 213
E-mail: info@motorque.cz
WWW: www.motorque.cz

Kontaktní osoba

Filip Navrátil - Jednatel

E-mail: filip.navratil@motorque.cz
Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.