• Detail firmy

Motorářská strojírna Šercl, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá restaurováním historické techniky, zejména pak jejich pohonných jednotek. Nabízí kompletní servis v oboru renovací, úprav, testování a měření výkonu spalovacích motorů. Dále poskytuje práce v oboru lehkého strojírenství, atd...

Adresa

Bílý Potok 295
463 62 Bílý Potok

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28723791
DIČ:  CZ28723791
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- opravy a restaurování historické techniky, opravy a testování spalovacích motorů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 439 683
E-mail: info@sercl.cz
WWW: www.sercl.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šercl - Jednatel

Michaela Šerclová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

KILLICH s.r.o.

Působíme na trhu od roku 1996 a za tu dobu jsme se stali profesionálním dodavatelem kompletního sortimentu spojovacího materiálu, jak pro velké výrobní závody, malé živnostníky, tak i pro obchodní firmy a prodejce. Více informací naleznete na webových stránkách firmy.

Václav Franěk ZÁMEČNICTVÍ

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme na zakázku zámečnické konstrukce, strojírenské díly a celky, ploty, brány, vrata. Provádíme rovněž klempířské práce.