• Detail firmy

MoSeV Olomouc s.r.o.

Základní popis

Provádíme montážní práce v oblasti sdělovací a zabezpečovací techniky. Dále provádíme zemní, zámečnické, stavební a výkopové práce.

Adresa

Pavlovická 15/53
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48399183
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Telekomunikační zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 972 747 461
E-mail: mosev@mosev.cz
WWW: www.mosev.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šustek - Jednatel

Mobil: +420 602 709 205

Ing. Jan Šustek - Jednatel

Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

BILL, s. r. o.

Výroba obalů z lepenky, kartonů i kartonplastů. Poskytujeme vakuové lisování, tvarování plastů, kryty točitých částí strojů

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.