• Detail firmy

MOSER, a.s.

Základní popis

Ruční výroba užitkového umělecky zušlechtěného křišťálu značky Moser.

Adresa

Kpt. Jaroše 46/19
360 06 Dvory

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26361035
DIČ:  CZ26361035

Výrobky, činnosti

Výroba zušlechtěného křišťálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 211 293
E-mail: pha-prikopy@moser-glass.com
WWW: www.moser-glass.com

Kontaktní osoba

JUDr. Ing. Petr Šulc - Předseda představenstva

Ing. Jiří Zapletal - Člen představenstva

Ing. Jiří Michal - Člen představenstva

Mgr. Josef Brož - Člen představenstva

Mgr. Jan Vild - Člen představenstva

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.