• Detail firmy

MOS technik s.r.o.

Základní popis

Projekční služby pro průmyslovou automatizaci. Dodávky technologických celků, pneumatických systémů, průmyslových armatur. Údržba výrobních strojů.

Adresa

Míru 954/11
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29381045

Výrobky, činnosti

Projekční služby pro průmyslovou automatizaci

Projekční služby pro průmyslovou automatizaci. Dodávky technologických celků, pneumatických systémů, průmyslových armatur. Údržba výrobních strojů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mostechnik.cz
WWW: www.mostechnik.cz

Kontaktní osoba

Petr Skotnica - Jednatel

Mobil: +420 608 035 971
E-mail: skotnica@mostechnik.cz

Ing. Jaroslav Meduna - Jednatel

Mobil: +420 602 729 019
E-mail: meduna@mostechnik.cz
Další firmy v oboru

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.