• Detail firmy

MORYS s. r. o.

Základní popis

Specializovaná síť prodejen barev,laků a mořidel. Nabízíme široký sortiment od mnoha výrobců za velmi rozumné ceny. Široká nabídka tapet značky Fiona. Zajímavé zákaznické slevy. Zastoupení značek Flügger a Helios-Spektra. Prodejny v Praze a Ostravě.

Adresa

Rudé armády 247
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42864771
DIČ:  CZ42864771
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika

- komplexní dodávky a montáže vzduchotechnických zařízení i ochlazování budov, výrobu a montáž vzduchotechnického potrubí, servisní činnost, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 134 674
Telefon: +420 596 134 675
E-mail: martin.pavlicek@morys.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Mrhač - Jednatel

Telefon: +420 596 134 673

Bc. Martin Pavlíček

Mobil: +420 603 818 560
E-mail: martin.pavlicek@morys.cz
Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.