• Detail firmy

Morrows s.r.o

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme původní designové módní a interiérové doplňky, tašky, obaly a šperky. Snažíme se k designu přistupovat neotřele, chceme, abyste u nás našli jednoduché, čisté, ale současně funkční věci. Všechny naše výrobky jsou vyráběny v ČR.

Adresa

Selská 33/70
614 00 Brno - Maloměřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29259011

Výrobky, činnosti

Reklamní tašky a obaly.

Kontaktní údaje

Mobil: 775 684 556
Mobil: 603 335 515
E-mail: morrows@morrows.cz
WWW: www.morrows.cz

Kontaktní osoba

MgA. Barbara Slezáková

Mobil: 603 335 515
Mobil: 737 526 680
E-mail: morrows@morrows.cz
Další firmy v oboru

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.

BD - TOVA, s.r.o.

Hlavním sortimentem naší společnosti jsou dekorace pro různé sezóny, dárkové předměty, vatové tvary, skládačky pro děti a řada dalších produktů pro kreativní tvoření. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.