• Detail firmy

Moriko s.r.o.

Základní popis

Nabízíme běžeckou obuv, oblečení a doplňky. V sortimentu naleznete batohy, tašky, čelové lampy, hřeby do treter, vložky do bot, kapsičky, a jiné.

Adresa

Malinová 598
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28133340
DIČ:  CZ28133340

Výrobky, činnosti

Běžecká obuv

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 361 902
Mobil: +420 732 416 214
E-mail: info@behshop.cz

Kontaktní osoba

René Bruk - Jednatel

E-mail: rene.bruk@behshop.cz

David Bruk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

A G B spol.s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní prodej vycházkové a zdravotní obuvi značky Apache, Arcopedico. Nabízíme pánskou i dámskou obuv.

Jana Pindurová - ochranné pracovní oděvy a prostředky

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních a outdoorových oděvů. Dodáváme softshelové pracovní kalhoty, pracovní softshelové bundy, pracovní fleecové vesty, reflexní zateplené bundy, protipořezové bundy, montérkové blůzy, nepromokavé kombinézy, pracovní pláštěnky, gastro pracovní oděvy, jednorázové pracovní kombinézy a mnoho dalšího. Poskytujeme náhradní plnění.

EUROSTAR HÜBNER s.r.o.

Jsme výhradním zástupcem firmy Florett, distributora zdravotní a pracovní obuvi. Specializujeme se na komfortní obuv, určenou pro problematické nohy. V tomto oboru nemáme na tuzemském trhu konkurenta, který by se nám vyrovnal, co do rozsahu. Nabízíme kvalitní a pohodlnou obuv, která mnohým lidem pomáhá zlepšit kvalitu života - ať už jde o obuv letní či zimní, splňuje funkční i estetické požadavky.