• Detail firmy

morez stavební s.r.o.

Základní popis

montáž fasád a zateplení budov, rekonstrukci budov vč. veškerých zednických prací,elektromontážních prací.Instalujeme tepelná čerpadla,solární systémy

Adresa

Terezie Brzkové 27
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29115850
  • Služby

Výrobky, činnosti

montáž fasád a zateplení budov, rekonstrukci budov

montáž fasád a zateplení budov, rekonstrukci budov vč. veškerých zednických prací,elektromontážních prací.Instalujeme tepelná čerpadla,solární systémy

Kontaktní údaje

WWW: www.morezstavi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hradecký - Jednatel

Mobil: 774 800 725

Monika Hradecká - Jednatel

Mobil: +420 732 649 130
Další firmy v oboru

Jaroslav Masaryk

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopové práce, štukování, zahradní úpravy, realizaci kanalizačních přípojek, zednické práce a zajišťujeme práci s bagrem.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.