• Detail firmy

MOREK CZ s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný distributor značek CABUR, OUNEVA, TRELLEBORG. Řadové svorky, univerzální svorky OTL, svorkovnice, průchodové desky, napájecí zdroje.

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03088316
DIČ:  CZ03088316
  • Velkoobchod
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Řadové svorky a svorkovnice

Řadové svorky šroubové, bezšroubové, pojistkové, patrové, speciální, univerzální svorky OTL až do průřezu 240mm2, distribuční bloky OJL, připojovací svorky a konektory až do průřezů 300mm2.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.vejvoda@morekcz.eu
WWW: www.morekcz.eu

Kontaktní osoba

Jan Vejvoda

Mobil: +420 727 835 176
E-mail: jan.vejvoda@morekcz.eu

Indrek Reinsalu - Jednatel

Další firmy v oboru

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

S Lamp, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a prodej vysokowattových halogenidových výbojek, speciálních výbojek pro polygrafii, pro lékařské účely, výbojky pro všeobecné osvětlování a rtuťové výbojky.