• Detail firmy

Moravské Geovrty s.r.o.

Základní popis

Vrtané studny Hydrogeologické průzkumné vrty Sanační vrty Vrty pro tepelná čerpadla Mikropiloty Čerpací zkoušky Vypracování hydrogeologických posudků a projektové dokumentace pro legalizaci vodního zdroje Inženýrskogeologické vrty

Adresa

Mlýnská 326/13
602 00 Brno - Trnitá

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62065963

Výrobky, činnosti

Moravské Geovrty s.r.o.

vrty od 0-200 Vrtané studny Hydrogeologické vrty Sanační vrty Vrty pro tepelná čerpadla Mikropiloty Čerpací zkoušky legalizaci vodního zdroje

Kontaktní údaje

E-mail: geovrty@geovrty.cz
WWW: moravskegeovrty.cz

Kontaktní osoba

Koutný Pavel - Jednatel

Mobil: +420 776 432 180
E-mail: geovrty@geovrty.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

AQUA ENVIRO s.r.o.

Naše společnost zajišťuje geologické průzkumné a projekční práce. Specializujeme se na inženýrskogeologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy, průzkumy a monitoring starých ekologických zátěží. Zabýváme se rovněž výstavbou a provozováním vodních zdrojů, retenčně vsakovacích systémů či sanací znečištění. Zajistíme výkon funkce balneotechnika a hydrogeologa u zdrojů přírodních minerálních vod.