• Detail firmy

Moravia paper s.r.o.

Základní popis

Poštovní obálky a tašky, potisky obálek. Bublinkové obálky, bezpečnostní obálky. Zdravotní kancelářská křesla - KULIK SYSTEM.

Adresa

Úvozní 478
735 31 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28649851
DIČ:  CZ28649851

Výrobky, činnosti

Poštovní obálky

Poštovní obálky a tašky, potisky poštovních obálek.

Kontaktní údaje

E-mail: lidak@moraviapaper.com
WWW: www.moraviapaper.com

Kontaktní osoba

Ivan Liďák - Jednatel

Mobil: +420 602 577 587
E-mail: lidak@moraviapaper.com

Lucie Liďáková - Generální ředitel

Mobil: +420 777 267 069
E-mail: lidakova@moraviapaper.com

Zdeněk Lamža - Jednatel

Další firmy v oboru

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.