• Detail firmy

Moravia paper s.r.o.

Základní popis

Poštovní obálky a tašky, potisky obálek. Bublinkové obálky, bezpečnostní obálky. Zdravotní kancelářská křesla - KULIK SYSTEM.

Adresa

Úvozní 478
735 31 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28649851
DIČ:  CZ28649851

Výrobky, činnosti

Poštovní obálky

Poštovní obálky a tašky, potisky poštovních obálek.

Kontaktní údaje

E-mail: lidak@moraviapaper.com
WWW: www.moraviapaper.com

Kontaktní osoba

Ivan Liďák - Jednatel

Mobil: +420 602 577 587
E-mail: lidak@moraviapaper.com

Lucie Liďáková - Generální ředitel

Mobil: +420 777 267 069
E-mail: lidakova@moraviapaper.com

Zdeněk Lamža - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.