• Detail firmy

Moravia Data, s.r.o.

Základní popis

Služby nabízené soudními znalci představují především zpracování znaleckých posudků, odhadů cen a odborných expertíz v oblastech:stroje,informační systémy, počítače a elektronika,

Adresa

Za Humny 766
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26239906

Výrobky, činnosti

Znalecká kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 243 316
Mobil: +420 776 320 326
E-mail: vlastimil.travnik@moraviadata.cz
WWW: www.moraviadata.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Trávník - Jednatel

Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.