• Detail firmy

MOQADAS, s.r.o.

Základní popis

Prodej elektrického a ručního nářadí, kuchyňských a domácích potřeb. Nabídka vrtaček, kladiv, brusek, nůžek, svářeček, pil, hoblíků, frézek a pistolí.

Adresa

Husinecká 903/10
130 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27912990

Výrobky, činnosti

Elektrické nářadí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 438 912
E-mail: info@naradi-pak.cz
WWW: www.naradi-pak.cz

Kontaktní osoba

Nadeem Tasawar - Jednatel

Mobil: +420 739 660 509

Shabina Tasawar - Jednatel

Asia Sarfraz - Jednatel

Sarfraz Ahmed Chaudhry - Jednatel

SABIR MALIK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.