• Detail firmy

Moonlake, a.s.

Základní popis

Zabezpečujeme dodávky internetových full-service řešení v oblasti tvorby www stránek a programování internetových a intranetových aplikací.

Adresa

Pohankova 34/8
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28924355
DIČ:  CZ28924355

Výrobky, činnosti

internetový full-service v oblasti WWW stránek

programování internetových a intranetových aplikací

Kontaktní údaje

E-mail: martin@moonlake.cz
WWW: www.moonlake.cz

Kontaktní osoba

Martin Mrajca - Předseda představenstva

Telefon: +420 511 114 803
E-mail: martin@moonlake.cz
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.