• Detail firmy

MONTY CZ s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dovážíme reklamní, nákupní, plážové a dárkové jutové tašky na víno. Dále se zabýváme dovozem kožené galanterie.

Adresa

K lukám 288/17
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28921003

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a dovážíme reklamní tašky (juta)

Vyrábíme a dovážíme reklamní, nákupní, plážové a dárkové jutové tašky na víno. Dále se zabýváme dovozem kožené galanterie.

Kontaktní údaje

E-mail: 261912591
WWW: www.montycz.com

Kontaktní osoba

Pavla Dolejšová - Jednatel

Mobil: 606 788 233
E-mail: dolejsova@montycz.com
Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.