• Detail firmy

MONTKOV, spol. s r. o.

Základní popis

Firma MONTKOV se od svého založení v roce 1991 zabývá především zámečnickou kovovýrobou. Hlavní výrobní činností firmy je výroba kompletního a uceleného sortimentu ocelových zárubní.

Adresa

Vyšehněvice 10
533 41 Vyšehněvice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42936250
DIČ:  CZ42936250
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  65
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ocelové zárubně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 768 250
Mobil: +420 602 582 908
Fax: +420 466 768 254
E-mail: info@montkov.cz
WWW: www.montkov.cz
WWW: www.montkov.eu

Kontaktní osoba

Ing. Radek Fanta

Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.