• Detail firmy

Montinik, s.r.o.

Základní popis

Montinik, s.r.o. - úklid a údržba bytových, firemních a komerčních prostor, personální asistence, hodinový manžel, hodinová manželka.

Adresa

Sechterova 1514/2
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02296896

Výrobky, činnosti

úklid a údržba, hodinový(á) manžel/manželka

Úklid a údržba bytových, firemních a komerčních prostor, správa nemovitostí, personální asistence, hodinový manžel/hodinová manželka.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 490 473
E-mail: info@montinik.cz
WWW: www.montinik.cz

Kontaktní osoba

Steinerová Hana

Mobil: +420 736 490 474
E-mail: info@montinik.cz

Jaroslav CHOT - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady