• Detail firmy

Montezi s.r.o.

Základní popis

Realizuje elektroinstalace ve všech oblastech výstavby průmyslových staveb, administrativních budov, bankovních a bytových domů, školských a sportovních zařízení a veřejného osvětlení včetně zajištění projektové dokumentace a revizní zpráv

Adresa

Plynárenská 2649
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26869721
DIČ:  CZ26869721
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace, elektromontáže

Realizuje elektroinstalace ve všech oblastech výstavby průmyslových staveb, administrativních budov, bankovních a bytových domů,

Kontaktní údaje

Telefon: 571 602 333
E-mail: montezi@montezi.cz
WWW: www.montezi.cz

Kontaktní osoba

Josef Zich - Jednatel

Další firmy v oboru

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.