• Detail firmy

MONTEZ s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáže a opravy tepelných zařízení, rozvody plynového, parního či teplovodního potrubí, montáže, opravy a revize teplovodních

Adresa

Šámalova 1130/62
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63471965
DIČ:  CZ63471965
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže a opravy kotlů

- středotlakých, nízkotlakých, průmyslových

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 234 970
E-mail: montezbrno@seznam.cz
WWW: www.montez.opravy.com

Kontaktní osoba

MILAN PETROVIČ - Jednatel

Mobil: +420 605 227 197
Další firmy v oboru

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.