• Detail firmy

Montáže antén Praha

Základní popis

Servis spotřební elektroniky. Montáže, instalace a prodej satelitní a anténní techniky. Realizace STA rozvodů. Elektroinstalace. Výroba klíčů.

Adresa

Dr. Marodyho 16
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41209788
DIČ:  CZ6811071597
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej elektro zboží, antén, satelitních přijímačů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 202 155
E-mail: jan.matejka@servis-garant.cz
WWW: www.servisgarant.cz

Kontaktní osoba

Jan Matějka - Majitel

Mobil: +420 602 202 155
E-mail: jan.matejka@servis-garant.cz
Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.