• Detail firmy

Montamilk,s.r.o.

Základní popis

Nabídka produktů rostlinné a živočišné výroby. Maloobchodní prodej pohonných hmot.

Adresa

Kamenné Zboží 206
288 02 Kamenné Zboží

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49822829
DIČ:  CZ49822829

Výrobky, činnosti

Nabídka produktů rostlinné a živočišné výroby.

Maloobchodní prodej pohonných hmot.

Kontaktní údaje

E-mail: cvancara@montamilk.cz

Kontaktní osoba

ing Čvančara Jiří - Jednatel

Telefon: 603 275 099
E-mail: cvancara@montamilk.cz
Další firmy v oboru

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.