• Detail firmy

MONTA-THERM, s.r.o.

Základní popis

Specializuje na dodávky a montáže tepelné techniky, zdravotechniky a průmyslových technologií vč. výstavby inženýrských sítí a zhotovení přípojek k objektům. Dále provádíme měření a regulace tepelné techniky, servis plynových spotřebičů.

Adresa

8. května 68
783 53 Velká Bystřice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27769887

Výrobky, činnosti

Tepelná technika

- specializuje na dodávky a montáže, tepelná čerpadla, topení, voda, plyn. Vodo-topo-plyn. vodoinstalace, plynové instalace

Kontaktní údaje

E-mail: info@monta-therm.cz
WWW: www.monta-therm.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Hlaváček - Jednatel

Telefon: +420 585 351 587
Mobil: +420 603 205 077
Mobil: +420 603 205 077
E-mail: info@monta-therm.cz
WWW: www.monta-therm.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.