• Detail firmy

Monstr, spol. s r.o.

Základní popis

Stavíme nízkoenergetické dřevěné rodinné domy s vysokou úsporou energií na vytápění. Zajistíme kompletní servis od navržení domu dle Vašich představ, stavební povolení až po realizaci rodinného domu na klíč. Tesařské a pokrývačské práce.

Adresa

Americká 778/20,
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26371871

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní tesařské a pokrývačské práce

lešenářské a elektromontážní práce (elektroinstalace slaboproudé i silnoproudé), stavíme nízkoenergetické dřevěné rodinné domy a jiné dřevostavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@monstr-sro.cz
WWW: www.monstr-sro.cz

Kontaktní osoba

Martin Chocholatý - Jednatel

Mobil: +420 775 095 551
Další firmy v oboru

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Mobilheim Plzeň - Michal Suchý

Naší specializací jsou mobilní domy pro rekreaci i bydlení. Nabízíme celoroční a zateplené mobilní domy k bydlení, které poskytují komfort a zároveň jsou velmi nenáročné. Pomůžeme Vám i s financováním mobilních domů. Rovněž dodáváme náhradní díly pro mobilní domy.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.