• Detail firmy

Monika Tomečková

Základní popis

Nabízím masáže klasické i exotické,detoxikační,lymfodrenáže, masérské kurzy, astroporadenství a prodej biokosmetiky Nobilis Tilia a dárkových poukazů.

Adresa

Francova Lhota 279
756 14 Francova Lhota

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87771616
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej biokosmetiky

Jen na objednávku, vyzvednutí osobně v masérně ve Vsetíně.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 300 868
E-mail: beorc@seznam.cz
WWW: www.vsetinmasaze.cz
WWW: www.masazevsetin.eu

Kontaktní osoba

Monika Tomečková - Majitel

Mobil: +420 604 300 868
E-mail: beorc@seznam.cz
WWW: www.vsetinmasaze.cz
Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.