• Detail firmy

Monika Špinková

Základní popis

Prodej: - polyuretanové pěny - tmely - lepidla - chemické kotvy - penetrace a přísady a malty - hydroizolace - ochranné nátěry

Adresa

Libonice 105
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72815736

Výrobky, činnosti

Stavební chemie

Kontaktní údaje

E-mail: monika@mospi.cz
WWW: www.mospi.cz

Kontaktní osoba

Monika Špinková - Jednatel

Mobil: +420 602 240 687

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTEX COMPANY

Zabýváme se prodejem lakýrnického materiálu. Nabízíme barvy, laky, tmely, plniče, základy, pásky, spreje či materiál pro maskování, broušení a leštění. Provozujeme second hand s kvalitním textilem z Anglie.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.