• Detail firmy

Monika Škorpilová

Základní popis

Naše kapsička na příbory , prostírání, ubrousky, ubrusy, tácové prostírání a tácky jsou vhodné pro všechny restaurace,hotely či do firemních prostor.

Adresa

Blanická 1317
460 14 Liberec XIV - Ruprechtice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76136183

Výrobky, činnosti

Prostírání, ubrousky, ubrusy, tácové prostírání

Kontaktní údaje

WWW: www.spaceroller.cz
WWW: www.pochette.cz

Kontaktní osoba

Monika Škorpilová - Majitel

Mobil: +420 602 477 163
Další firmy v oboru

Ing. Jaromír Horáček

Nabízíme velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Zajišťujeme rozvoz zboží do restaurací, jídelen, obchodů a škol. Dodáváme potravinářské zboží.

Knedlíky Láznička s.r.o.

Povýšili jsme knedlíky na umění. Společnost Knedlíky Láznička dodává široký výběr vysoce kvalitních knedlíků. Nabízíme knedlíky houskové, bylinkové, karlovarské, špekové, bramborové, bramborové plněné uzenou kýtou, ovocné - hruškové, meruňkové, borůvkové, jahodové, malinové a švestkové a bohatý výběr speciálních knedlíků. Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty.

PEKÁRNA CROCUS s.r.o.

Naše pekárna v Brně nabízí ruční výrobu čerstvého pečiva, cukrářských výrobků a lahůdek, které dodáváme rovněž do firem. Máme síť 24 prodejen v centru města i ve všech ostatních městských částech, najdete nás v nákupních centrech, areálech nemocnic apod. Našich 150 zaměstnanců se stará o to, aby zákazník dostal denně čerstvé pečivo v té nejvyšší kvalitě. Spokojený zákazník je pro nás prioritou!