• Detail firmy

Monika Škapíková

Základní popis

Nabízíme vyjížďky na koních do přírody, vodění dětí pod vedením instruktora a na firemních či rodinných akcích.

Adresa

Vlčková 19
763 19 Vlčková

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74740296

Výrobky, činnosti

Vyjížďky na koních

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 595 650
WWW: www.rancvsedle.cz

Kontaktní osoba

Monika Škapíková - Majitel

E-mail: monika@rancvsedle.cz
Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.