• Detail firmy

Monika Schöpferová

Základní popis

Nabízíme podlahové krytiny, plovoucí podlahy, laminát, dřevo, korek, PVC, marmoleum, vinyl, koberce, příslušenství. Provádíme montáž, renovaci a údržbu podlah. Prodej a montáž dveří a oken. Sádrokartonové a tesařské práce. Nábytek na míru.

Adresa

Příšov 95
330 11 Příšov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75856662
DIČ:  CZ7651202086

Výrobky, činnosti

Nabízíme podlahové krytiny, plovoucí podlahy,

laminát, dřevo, korek, PVC, marmoleum, vinyl, koberce, příslušenství. Provádíme montáž, renovaci a údržbu podlah.Prodej a montáž dveří a oken.

Kontaktní údaje

E-mail: atripo@seznam.cz
WWW: www.atripo.cz

Kontaktní osoba

Monika Schöpferová - Majitel

Mobil: 724 767 604
Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

PPUH WUMEX Wojciech Udała

Specializujeme se na výrobu čalouněného nábytku. Prodáváme sedací soupravy, křesla a další bytový nábytek.

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.