• Detail firmy

Monika Páralová

Základní popis

Poskytování finančního služeb a poradenství. Mým úkolem je zhodnotit Váš současný rodinný rozpočet a pomoci najít nejlepší způsob financování budoucích potřeb, vytváření rezerv a zhodnocení majetku Vaši rodiny.

Adresa

Podešvova 270
664 52 Sokolnice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88716953

Výrobky, činnosti

Poradenské a finanční služby.

Hypoteční úvěry, spořící úvěry, životní a důchodové pojištění a zajištění na stáří, pojištění domácnosti, majetku a havarijní pojištění.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 810 710
E-mail: monika.paralova@gmail.com
WWW: www.mparall.estranky.cz

Kontaktní osoba

Monika Páralová - Majitel

Mobil: +420 605 810 710
E-mail: monika.paralova@gmail.com
Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.