• Detail firmy

Monika Olivová

Základní popis

Společnost poskytuje výrobu textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků, výrobu a opravy čalounických výrobků, zprostředkování obchodu a služeb.

Adresa

U Zahradního města 3189/2
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70761485
DIČ:  CZ7161230109
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků, výroba a opravy čalounických výrobků, zprostředkování obchodu a služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: lanika-objednavky@seznam.cz

Kontaktní osoba

Monika Olivová - Majitel

Mobil: +420 608 028 084
Další firmy v oboru

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.