• Detail firmy

Monika Navrátilová

Základní popis

Nabízím profesionální vizážistické služby - foto a TV make up,reklamy,videoklipy,modní přehlídky,svatební a večerní líčení, proměny, vlasový styling - plesové a svatební účesy,a styling oděvu prodlužování řas.

Adresa

V Nových domcích 348/15
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70558451
  • Služby

Výrobky, činnosti

Denní a večerní make-up

Kontaktní údaje

E-mail: monika@missmakeup.cz
WWW: www.missmakeup.cz

Kontaktní osoba

Monika Navrátilová - Majitel

Mobil: +420 777 303 597
E-mail: monika@missmakeup.cz
Další firmy v oboru

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.