• Detail firmy

Monika Havlíčková

Základní popis

Poskytujeme poradenství a komplexní služby v oblasti BOZP a PO. Nabízíme zpracování dokumentace, školení a zastupování při kontrolách státního dozoru.

Adresa

Štouračova 903/1
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76209431

Výrobky, činnosti

Poskytujeme poradenství a komplexní služby

Poskytujeme poradenství a komplexní služby v oblasti BOZP a PO. Nabízíme zpracování dokumentace, školení a zastupování při kontrolách státního dozoru.

Kontaktní údaje

E-mail: m.havlickova@volny.cz

Kontaktní osoba

Monika Havlíčková - Jednatel

Mobil: 737 450 367
Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.