• Detail firmy

Monika Glendová

Základní popis

Zajištění služeb hostesek a modelek pro společenské, kulturní, obchodní a sportovní akce.

Adresa

Růžová 1341/11
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71363882
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajištění služeb hostesek a modelek

pro společenské, kulturní, obchodní a sportovní akce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 888 068
Fax: +420 226 015 120
E-mail: agentura@g2production.cz
WWW: www.g2production.cz

Kontaktní osoba

Monika Glendová - Majitel

Další firmy v oboru

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.