• Detail firmy

Monika Dušková

Základní popis

Prodej přívěsů 350 kg- 3,5t. Prodej náhradních dílů na přívěsy. Servis a opravy přívěsů,garanční prohlídky přívěsů.

Adresa

Chořelice 1050
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73023205
DIČ:  CZ8253255307

Výrobky, činnosti

Přívěsy

Prodej přívěsů 350 kg-3,5t. Prodej náhradních dílů na přívěsy. Servis a opravy přívěsů (příprava na STK,opravy podvozků,oprava el.instalace). Garanční prohlídky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 150 624
E-mail: info@privesylitovel.cz
WWW: www.privesylitovel.cz

Kontaktní osoba

Monika Dušková - Majitel

Mobil: +420 775 150 624
E-mail: info@privesylitovel.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.