• Detail firmy

Monika Dušková

Základní popis

Prodej přívěsů 350 kg- 3,5t. Prodej náhradních dílů na přívěsy. Servis a opravy přívěsů,garanční prohlídky přívěsů.

Adresa

Chořelice 1050
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73023205
DIČ:  CZ8253255307

Výrobky, činnosti

Přívěsy

Prodej přívěsů 350 kg-3,5t. Prodej náhradních dílů na přívěsy. Servis a opravy přívěsů (příprava na STK,opravy podvozků,oprava el.instalace). Garanční prohlídky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 150 624
E-mail: info@privesylitovel.cz
WWW: www.privesylitovel.cz

Kontaktní osoba

Monika Dušková - Majitel

Mobil: +420 775 150 624
E-mail: info@privesylitovel.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba

Věnujeme se zakázkové výrobě přívěsných vozíků. Náš výrobní program zahrnuje přívěsy do 1,8t, přívěsy do 3,5t, přívěsy pro osobní automobily, realizujeme rovněž nástavby a přestavby vozíků. Dodáváme veškeré příslušenství i náhradní díly a v neposlední řadě zajišťujeme kompletní servis přívěsů. Požadavky zákazníků řešíme individuálně. Neváhejte se na nás obrátit.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.