• Detail firmy

Monika Adámková

Základní popis

Nabízíme umělecko-řemeslné zpracování skla. Zhotovíme různé motivy na sklo dle přání klienta. Vyrábíme výplně dveří, oken, stolní desky, svítidla a další skleněné výrobky vhodné především do reprezentativních prostor.

Adresa

Vesník 1163
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60329459
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Řemeslné zpracování skla.

Dodáváme řemeslné skleněné výrobky. Vyrábíme okna, průhledy dveří, dělící stěny, stínidla. V ceně zakázky je také návrh, materiál, doprava, instalace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 367 983
E-mail: obchod@artglassvitrage.wz.cz
WWW: www.artglassvitrage.wz.cz

Kontaktní osoba

Monika Adámková - Majitel

E-mail: monika.adamkova@seznam.cz
Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

Keramika Z. Barták

Ruční výroba užitkové, dekorační a reklamní keramiky v přírodních odstínech. Vyrábíme džbány, konvice, misky, hrnečky, slánky, svícny a zvonečky. Vše tvoříme s láskou. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a zároveň splnit jakékoliv přání a zrealizovat ho. Ukážeme vám trošku tvořivosti i hravosti v podobě ručně vyráběných keramických výrobků.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.