• Detail firmy

MONED, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických domů a srubů. Dodáváme pasivní, montované a zděné domy. Nabízíme výstavbu na klíč a developerskou činnost. Dále montáže plastových oken, vchodových i vnitřních dveří, garážových vrat, schodišť a sádrokartonu.

Adresa

Mlékojedská 1901
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27356574
DIČ:  CZ27356574
  • Služby

Výrobky, činnosti

Moderní dřevostavby na klíč.

Dodáváme moderní dřevostavby na klíč. Dřevostavby s moderním designem představují zdravé a ekologické bydlení. Dřevostavby dodávané na klíč.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 645 103
E-mail: info@moned.cz
WWW: www.moned.cz

Kontaktní osoba

Pavel Nešpor - Jednatel

Mobil: +420 773 645 103

Ing. Jan Krejza - Jednatel

Mobil: +420 773 645 101
Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.