• Detail firmy

Momentive Performance Materials (Suisse) Sárl - organizační složka

Základní popis

zprostředkování obchodu výrobků mateřské firmy, silikony, silikonové oleje, silany, silikonové surfaktanty, silikonové pryskyřice, aditiva do PUR pěn, silikonové chemikálie

Adresa

Lužná 716/2
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27117251
DIČ:  CZ27117251

Výrobky, činnosti

silikony, silikonové oleje, silany, silik. surfakt

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 872 196
Fax: +420 283 872 168
E-mail: petr.jakes@momentive.com
WWW: www.momentive.com

Kontaktní osoba

Petr Jakeš - Jednatel

Mobil: +420 602 348 616

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.