• Detail firmy

Mojmír Bechtold

Základní popis

Zabýváme se prodejem náhradních dílů na osobní a užitková vozidla.

Adresa

Znojemská 1026
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68706189

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem náhradních dílů

Zabýváme se prodejem náhradních dílů na osobní a užitková vozidla.

Kontaktní osoba

Mojmír Bechtold - Jednatel

Mobil: +42 736 487 433
E-mail: autotrim@quick.cz
WWW: www.autotrim.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.