• Detail firmy

Moje čočky, s.r.o.

Základní popis

Prodej kontaktních čoček, roztoků a očních kapek. Máme skladové zásoby kontaktních čoček značek Ciba Vision, Johnson & Johnson a Baush & Lomb.

Adresa

Sady Komenského 605/1
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29388317

Výrobky, činnosti

Kontaktní čočky

Kontaktní údaje

E-mail: info@mojecocky.cz
WWW: www.mojecocky.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Utíkal - Majitel

Telefon: +420 777 311 532
E-mail: info@mojecocky.cz
Další firmy v oboru

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.