• Detail firmy

Mohyla Tomáš

Základní popis

Nabídka ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením se zaměřením na agroturistiku.

Adresa

Valašská Senice 114
756 14 Valašská Senice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64593550
DIČ:  CZ7508144776

Výrobky, činnosti

Ubytování v penzionu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 458 028
E-mail: info@penzion-severka.cz
WWW: www.penzion-severka.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Mohyla - Majitel

Mobil: +420 737 409 552

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.