• Detail firmy

MOHYLA CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízí daňové poradenství, vedení účetnictví a kompletní zpracování mezd. Dále nabízí i kurzy, školení a lektorskou činnost v oboru účetnictví. Poskytuje také právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů a ostatních věcí.

Adresa

Bratrská 112/7
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26792834
DIČ:  CZ26792834
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vedení účetnictví, účetní poradenství, ekonomické poradenství, kompletní zpracování mezd, kurzy, školení, lektorská činnost.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 830 757
Fax: +420 581 703 217
E-mail: dane@mohyla-cz.cz,
E-mail: poradce.dane@centrum.cz
WWW: www.mohyla-cz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Mohyla - Jednatel

E-mail: petr@mohyla-cz.cz

Ing. Miroslava Mohylová - Jednatel

Další firmy v oboru

Vladislav Heger

Zabýváme se službami v oboru ekologie. Kontrolujeme nakládání s nebezpečnými látkami, spolupracujeme při organizaci a kontrole vodního hospodářství, zajišťujeme odběry a rozbory vzorků vod, provádíme školení osob manipulujících s nebezpečnými látkami, dále nabízíme ekologický dozor ve Vašich firmách či poskytujeme všeobecné ekologické poradenství.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.