• Detail firmy

Mohaupt Trans s.r.o.

Základní popis

Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny.

Adresa

Rozárčina 1480/7
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25726005
DIČ:  CZ25726005
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: 323 602 139
Mobil: 602 363 721
Fax: 323 602 524
E-mail: petr.mohaupt@cargotransport.cz
WWW: www.mohaupttrans.cz

Kontaktní osoba

Simona Mohauptová, - Jednatel

Petr Mohaupt - Jednatel

Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Unique Cargo Logistic s.r.o.

Specializujeme se na logistiku. Zajišťujeme železniční a kamionovou přepravu - přepravíme všechny druhy nákladů. Poskytujeme poradenství v oblasti skladování a daní.

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.