• Detail firmy

Mogador s.r.o.

Základní popis

Společnost je výrobce potravin pro zdravý životní styl. Firma se specializuje převážně na velkoobjemovou výrobu potravin zdravé výživy pro privátní subjekty.

Adresa

Třída T. Bati 1664
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26230194
DIČ:  CZ26230194
Rok založení:  1990
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby - prodej

- výroba zapékaného a sypaného müsli, sušených nápojů, pufovaných celozrnných chlebíčků, trvanlivého pečiva a mléčných produktů pro další zpracování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 663 060
Fax: +420 577 663 070
E-mail: mogador@mogador.cz
WWW: www.mogador.cz
E-shop: www.lekarna.cz/shop.php?txt_search=mogador&action=search&x=0&y=0/

Kontaktní osoba

Martin Jandora - Jednatel

Renáta Jandorová - Jednatel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.