• Detail firmy

Modul Reality s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní realitní služby a to včetně právního servisu, vyřízení hypotečních úvěrů, odhadů nemovitostí a znaleckých posudků.

Adresa

Dopravní 139/33
318 00 Plzeň 3 - Nová Hospoda

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29115914
DIČ:  CZ29115914

Výrobky, činnosti

Realitní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 223 825
Mobil: +420 601 200 365
E-mail: info@modulreality.cz
E-mail: sramkova@modulreality.cz
WWW: www.modulreality.cz

Kontaktní osoba

Ing. Done Popovský - Jednatel

Ludmila Popovská - Jednatel

JUDr. Nikol Popovská - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.